İstiklal Hack Team
İstiklal Hack Team'A Hoş Geldiniz

PKK'Nin Ölüsü Leştir

Dirisi Kalleş

Silahı Keleştir

Annası Beleştir

Gitte Yerleştir ...

İstiklal Hack Team

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

dolandırıldım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

dolandırıldım

Mesaj tarafından raskolnikov Bir Paz Nis. 27, 2014 1:36 pm

ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDİN...

26.04.2014 Tarihinde Halk Bank kredi kartı hesabımdan vadesiz hesabıma aşağıda yazılı tutarı, 700tl

Nakit avans olarak havale ettim. Bu havaleden sonra internet üzerinden ukash kart almak için aşağıda adresi..... yazan site ile iletişime geçtim. daha sonra müşteri temsilcileri bana vermiş oldukları hesap bilgilerine 713 tl para havale edip 250 € karşılığında alış veriş yapacaktım. Parayı karşı tarafın hesabına yolladım.   Karşı taraf, havale ettiğiniz paranın hesabımıza yattığını belirtip kart numarası vermek için birkaç dakıka beklememi söylediler. Bende tamam diyip 2-3 dakika  kadar bekledim. Akabinde hemen bana paranın hesaplarına yatmadığını söylerek ağız değiştirdiler. Ne yaptıysam kart numarasını almak ıcın ikna edemedim. ve bu sayede dolandırıldığımı anladım. Hemen 155 polis imdat’ı arayarak durumu izah ettim onlarda cumhuriyet başsavcılığına elinizde bulunan belgelerle başvurmamı söylediler. Gerekli bütün dökümanları fotoğraflayarak elimde bulunduruyorum. gerekirse cumhuriyet başsavcılığınada ileteceğim. 28 nisan p.tesi birkaç kez aradım ikna ettım 09.30 gibi parayı hesabıma geri yollayacaklarını söyledıler ben ınanmıyorum. BANA YARDIM EDİN ARKADAŞLAR BEN BU PARAYI ALSAM DA BU SAHTEKARLARI BU INTERNET ORTAMINDAN SILMEK ISTIYORUM

raskolnikov
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön