İstiklal Hack Team
İstiklal Hack Team'A Hoş Geldiniz

PKK'Nin Ölüsü Leştir

Dirisi Kalleş

Silahı Keleştir

Annası Beleştir

Gitte Yerleştir ...

İstiklal Hack Team

Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

"Mail adresim hacklendi" diye konu açmadan buraya bakın (konunuz silinir)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

"Mail adresim hacklendi" diye konu açmadan buraya bakın (konunuz silinir)

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Mayıs 14, 2010 5:36 pm

Arkadaşlar THT yardım bölümüne açılan mail adresim calındı facebook hesabım hacklendı gibi konular bu başlık altında cevap bulcak.. Yeni acılan konular kapatılacaktır...

Herkesin karşılaştığı bi problem hotmail hesabınız çalınırsa yapmanız gereken çok basit..

BASVURU ADRESİ

İlk başta bu adrese giriyosunuz eğer aşağıda videodaki kısım çıkmazsa dil olarak ingilizceyi seçin

Ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar ikna edici olrsunuz arkadaslar msni almak için size ait oldugunu ispatlamanız lazım...

Kesinlikle türkçe karakter kullanmayın

VİDEO

Fazla söze gerek yok kafanızı karıştırmayım herşey videoda mevcut...

http://tr-tr.facebook.com/help.php

Facebook'a girerek "şifremi unuttum"tıklarsanız yeni şifreniz mail adresinize gelecektir.( Facebookla ile birlikte mail adresinizde çalındı ise bu işe yaramaz)

Gmail hesabınız içinde oturum açma bölümünde bulunan hesabıma erişemiyorum butonunu kullanıp gmail yonetıcılerıne durumu bildirin... doğru bilgileri verdiğinizde hesabınız size iade edilecektir...

Gmail hesabıma ulaşamıyorum

Son olarak Bunlardan bir sonuç alamadıysanız Olayı kısaca özetleyen bir dilekçe ile bulunduğunuz il savcılığına varsa bilişim savcılığına suç duyurusunda bulunabilirsiniz

Misafir
Misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics